Výuka a kurzy tance

 

LATINSKO-AMERICKÉ TANCE – LATINLADIES

Udělejte si chvilku pro sebe a přijďte si zatančit do kurzu. Odreagujete se od všedních starostí, rozhýbete se, zlepšíte svoji kondici a zpevníte své tělo díky tanci.

Chacha, Samba, Jive, Salsa, Rumba, Bachata nebo Paso Doble….Protančíme zkrátka celou hodinu.

Kurzy jsou rozděleny na dvě úrovně:                                                                                                                                                                                                         Latinladies začátečnice – ať už tancem nepolíbené nebo si jen chcete zopakovat základní kroky a figury, tento kurz je určen právě pro Vás.

Latinladies mírně pokrořilé a pokročilé – volně navazuje na kurz pro začátečnice. Rozšíříte si repertoár figur a jednotlivých tanců.

Co na sebe? Určitě něco pohodlného (tričko, tílko, legíny, sukně,…) obuv může být bez podpatku (balerinky, tenisky) nebo s podpatkem, důležité je mít pevou patu.Taneční boty si můžete zakoupit i u nás a rádi Vám pomůžeme vybrat správný tip a velikost.  

TANEČNÍ KURZY PRO PÁRY

Taneční, do kterých nemusíte v obleku. U nás dress code řešit nemusíte, přijďte v tom, v čem se Vám bude nejlépe tančit. Taneční lekce protančíme v rytmu standardních i latinskoamerických tanců, nezapomeneme ani na Blues, Polku a další.

Kurzy nabízíme  různých úrovních, pro začátečníky, mírně pokročilé, pokročilé i extra pokročilé. Nevíte si rady, do jakého kurzu se přihlásit, obraťe na nás, rádi Vám poradíme.

TANČÍRNA PRO PÁRY

Přijďte si zatančit se svojí drahou polovičkou, s kamarádem nebo s přáteli a užijte si pohodový večer. Zapomněli jste některé kroky? Nemějte obavy, rádi Vám kroky oživíme.

DÁLE NABÍZÍME:

individuální lekce

svatební tanec

taneční kurz na míru a další

Mgr. Monika Mihalíková: 724717316, www.tanecnibezobleku.cz